OHLASY a RECENZE

Moniky e-book zdarma  5 ověřených a výtečných receptů s použitím kvásku jsem si ráda stáhla, protože i já již roky peču pro nás kváskový domácí chleba. Monika má tolik ověřených a vychytaných receptů z kvásku, že jsem se ráda nechala inspirovat a určitě další recepty z její nabídky brzy vyzkouším. Na buchtičky se šodó se mi už teď sbíhají sliny. Takže jestli i vy ještě váháte, zda začít péci doma z kvásku, pak určitě „pečte s Monikou“.
 
                    Blanka z Prahy/Vídně
            

Ráda jsem si stáhla ekuchařku zdarma s 5 recepty na kynuté pečivo, ve kterém jsem začátečnice a chtěla jsem se naučit z něj péci. Monika popisuje od začátku, jak založit kvásek, doby kynutí a práce s těstem a použité stupně pečení. Tak jsem vyzkoušela pečení kmínového chleba, který se mi hned na poprvé povedl na 1 a měla jsem z toho radost. Těším se, až vyzkouším další recepty.

                          Petra z Prahy

Upekla jsem žitné bulky, které se dle vychytaného receptu z ebooku zdarma, povedly hned na poprvé. Byla jsem z toho nadšená, jelikož pečení ze žitné mouky není jednoduché a chce to mít opravdu vychytaný recept, což Monika má. Tak mě to navnadilo a upekla jsem z ebooku zdarma ještě skořicové šneky ze špaldové mouky,které byly také výborné a rodina si na nich pochutnala! Chystám se upéci dle Moniky i toustový chléb. Už teď se těším, jak si zase pochutnáme.

                          Ivana z Brna